Kreativní mysl

Bestseller
Kreativní mysl
Mgr. Petra Hirtlová, PhD.

Anotace

Upravené a doplněné vydání populární knihy zkušené trenérky paměti. Přináší desítky zajímavých cvičení pro trénování paměti a mozkový jogging. Knížka je určena všem, kteří mají zájem zdokonalovat svou paměť, trenérům paměti zase může sloužit jako výborná pomůcka pro jejich práci. Autorka vede několik kurzů trénování paměti a mozkového joggingu, ale rovněž pravidelně přednáší novým trenérům paměti v kurzech České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging. Více informací >>
240 Kč

Anotace

Upravené a doplněné vydání populární knihy zkušené trenérky paměti. Přináší desítky zajímavých cvičení pro trénování paměti a mozkový jogging. Knížka je určena všem, kteří mají zájem zdokonalovat svou paměť, trenérům paměti zase může sloužit jako výborná pomůcka pro jejich práci. Autorka vede několik kurzů trénování paměti a mozkového joggingu, ale rovněž pravidelně přednáší novým trenérům paměti v kurzech České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging.

Bibliografické údaje

Název
Kreativní mysl
AutorMgr. Petra Hirtlová, PhD.
NakladatelMachiavelli Press
Jazyk
Čeština
Počet stran
187
Rok vydání
2017
ISBN
978-80-88147-06-0
Rozměry x

O autorovi

Mgr. Petra Hirtlová, PhD.

Absolventka politologie, historie a pedagogiky. Ředitelka Centra celoživotního vzdělávání na ARC - VŠPSV v Kutné Hoře, kde se věnuje především kurzům Akademie třetího věku a volného času. Zkušená trenérka paměti III. stupně (nejvyšší dosažené vzdělání v oboru trénování paměti).