Machiavelli Press

24
Srpen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut in purus vitae massa dignissim euismod. Duis aliquam et libero nec egestas.

24
Srpen
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec fringilla maximus metus ut cursus. Proin nisl purus, imperdiet vel imperdiet sed, mattis eget ex. Quisque eget hendrerit metus.
Proměny politických systémů evropských mikrostátů
doc. PhDr. Vladimír Srb, PhD.

První česká odborná monografie o politických systémech nejmenších států Evropy. Mapuje vývoj, proměny a současnost institucí, politiky a společnosti Městského státu Vatikán, San Marina, Andorry, Monaka, Lichtenštejnska, Lucemburska a Malty.

350,00 Kč
Kreativní mysl
Mgr. Petra Hirtlová, PhD.

Upravené a doplněné vydání populární knihy zkušené trenérky paměti. Přináší desítky zajímavých cvičení pro trénování paměti a mozkový jogging. Knížka je určena všem, kteří mají zájem zdokonalovat svou paměť, trenérům paměti zase může sloužit jako výborná pomůcka pro jejich práci.

240,00 Kč
Financovanie politických strán na príklade Nemecka, Rakúska a Švajčiarska. Výzva pre Slovensko?
doc. PhDr. Radoslav Štefančík, MPol., Ph.D.

Kniha podrobně mapuje způsoby financování politických stran v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Autor, expert na politiku v německy mluvících zemích, nabízí důkladný rozbor zajímavého tématu, kterému dnes věnují pozornost nejen odborníci, ale i novináři či politici.

250,00 Kč
Cesta ke slávě i smrti. Svět politiků a vojevůdců starověku (od nejstarších dob po Octaviana Augusta)
doc. PhDr. Miroslav Sapík, Ph.D.

Kniha dvou autorů - odborníků na dějiny filosofie o osobnostech, které utvářely antický svět. Publikace je strukturována časově, od formování městských států, přes vrcholné řecké období až po vzestup a pád římské republiky.

300,00 Kč